Rejestracja terminu wizyty

Zarejestruj termin wizyty w biurze paszportowym w Krośnie

Paszportykrosno.pl

Uwaga dotycząca fotografii paszportowych!*

Z powodu zmian formalnych rekomendujemy wykonanie fotografii do paszportu w zakładzie fotograficznym w budynku biura paszportowego tuż przed złożeniem wniosku. Zdjęcia wykonają Państwo w ciągu 5 minut!

Tylko osoby, które zarezerwowały termin wizyty uzyskują gwarancję złożenia wniosku paszportowego i odbioru paszportu w ustalonym dniu i godzinie, pominąwszy przypadki awarii Paszportowego Systemu Informatycznego.

Osoby, które zgłoszą się do punktu paszportowego bez dokonania rezerwacji wizyty, obsługiwane są w miarę dostępnych możliwości i powinny wziąć pod uwagę, że mogą nie załatwić sprawy paszportowej.

Osoby składające wnioski paszportowe przed wezwaniem na stanowisko obsługi paszportowej powinny w miarę możliwości wypełnić kwestionariusz paszportowy, uiścić opłatę za wydanie paszportu oraz posiadać fotografię paszportową, którą można wykonać na miejscu w budynku biura paszportowego w Krośnie w ciągu 5 minut..

Rezerwację terminu wizyty moga Państwo zrobić na stronie: 

https://bezkolejki.eu/puw_krosno

Osoba, która zarezerwowała termin wizyty do złożenia wniosku o wydanie paszportu lub odbioru gotowego paszportu, po stawieniu się w Urzędzie powinna pobrać bilet z biletomatu systemu kolejkowego. Na ekranie biletomatu należy wybrać opcję „Potwierdzenie wizyty umówionej przez internet”, po czym wprowadzić sześciocyfrowy kod wygenerowany na potwierdzeniu rezerwacji. W momencie wezwania biletu do stanowiska, ekran kolejkowy wyświetli wybrany bilet oraz uruchomi wezwanie głosowe, aby skierować posiadacza biletu do właściwego pomieszczenia. 

Masz pytania? Zadzwoń!*

13 49 399 49

Fotograf przy biurze paszportowym.
Ekspresowe (do 5 minut) fotografie do paszportu.

13 43 728 56

Biuro paszportowe.
Przyjmowanie wniosków o wydanie paszportu.

UDOSTĘPNIJ TĘ STRONĘ!

Zobacz nasze inne strony

Strona Paszportykrosno.pl jest własnością firmy Arcom (www.arcom.vxq.pl)

Arcom - nasza strona firmowa

Nasza firmowa strona poświęcona usługom w branży poligraficznej i reklamowej. Strona zawiera naszą ofertę, oraz przykłady wykonanych projektów i zrealizowanych prac.

Panoramy sferyczne

Strona poświęcona usługom wykonywania panoram sferycznych i spacerów wirtualnych. Strona zawiera naszą ofertę, oraz przykłady wykonanych panoram.

Usługi fotograficzne w Krośnie

Strona poświęcona informacjom n/t świadczonych przez naszą firmę usług fotograficznych. Informacje przydatne dla osób, które potrzebują fotografię identyfikacyjną (paszport, prawo jazdy, dowód osobisty itp).

Bajkowefotki

Strona poświęcona informacjom n/t świadczonych przez naszą firmę usług wykonywania fotomontaży ze zdjęć.

Adres

Arcom
ul. Bieszczadzka 1b/119
38-400 Krosno

Dane kontaktowe

tel. 13 49 399 49

*) UWAGA!
Serwis paszportykrosno.pl jest własnością prywatną i nie ma żadnych powiązań z jakąkolwiek instytucją rządową lub państwową.

Mobirise site builder - Read more