Paszport w Krośnie

Zobacz jak możesz wyrobic paszport w Krośnie

Paszportykrosno.pl

Uwaga dotycząca fotografii paszportowych!*

Z powodu zmian formalnych rekomendujemy wykonanie fotografii do paszportu w zakładzie fotograficznym w budynku biura paszportowego tuż przed złożeniem wniosku. Zdjęcia wykonają Państwo w ciągu 5 minut!

Paszport krok po kroku

Zobacz co musisz zrobić, aby uzyskać paszport.

1

Rejestracja wizyty

Przed przyjazdem do biura paszportowego najlepiej jest zarezerwować sobie termin wizyty. Wówczas mają Państwo gwarancję, że na pewno zostaną Państwo przyjęci i obsłużeni (kliknij po szczegóły).  Osoby, które zgłoszą się do punktu paszportowego bez dokonania rezerwacji wizyty, obsługiwane są w miarę dostępnych możliwości i powinny wziąć pod uwagę, że mogą nie załatwić sprawy paszportowej.

2

Wniosek

Osoba ubiegająca się o paszport nie musi już wypełniać wniosku paszportowego. Wniosek w formie dokumentu elektronicznego sporządza pracownik organu paszportowego.

3

Fotografia

Fotografia paszportowa musi spełniać pewne specjalne wymagania, więc powinien wykonać ją profesjonalny zakład fotograficzny, najlepiej taki, który ma siedzibę w pobliżu biura paszportowego, ponieważ wówczas personel zakładu ma doświadczenie w prawidłowym wykonywaniu fotografii, a Państwo mają gwarancję, że fotografia zostanie bez zastrzeżeń przyjęta przez urzędników biura paszportowego.

W Krośnie taki zakład funkcjonuje w budynku biura paszportowego i mogą Państwo wykonać w nim fotografię do paszportu w ciągu 3-5 minut.

4

Opłata paszportowa

Dowód wniesienia opłaty należy mieć ze sobą w czasie wizyty w biurze paszportowym. Składając wniosek paszportowy w Krośnie opłatę można zrobić przelewem na rachunek Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie (w tytule wpłaty trzeba wpisać „opłata za paszport” oraz wskazać imię i nazwisko osoby dla której paszport ma zostać wydany.) lub w kasie przy biurze paszportowym w Krośnie. 

5

Dowód osobisty

Żeby złożyć wniosek paszportowy potrzebny będzie dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem, potwierdzający tożsamość, należy go więc ze sobą zabrać do urzędu, w którym chcemy złożyć wniosek o wydanie paszportu. Aplikacja mObywatel nie jest dowodem osobistym.

6

Poprzedni paszport

Jeśli już jesteśmy posiadaczami paszportu, to ten dokument również należy zabrać do biura paszportowego, nawet jeśli jego ważność już się skończyła.

Masz pytania? Zadzwoń!*

13 49 399 49

Fotograf przy biurze paszportowym.
Ekspresowe (do 5 minut) fotografie do paszportu.

13 43 728 56

Biuro paszportowe.
Przyjmowanie wniosków o wydanie paszportu.

UDOSTĘPNIJ TĘ STRONĘ!

Zobacz nasze inne strony

Strona Paszportykrosno.pl jest własnością firmy Arcom (www.arcom.vxq.pl)

Arcom - nasza strona firmowa

Nasza firmowa strona poświęcona usługom w branży poligraficznej i reklamowej. Strona zawiera naszą ofertę, oraz przykłady wykonanych projektów i zrealizowanych prac.

Panoramy sferyczne

Strona poświęcona usługom wykonywania panoram sferycznych i spacerów wirtualnych. Strona zawiera naszą ofertę, oraz przykłady wykonanych panoram.

Usługi fotograficzne w Krośnie

Strona poświęcona informacjom n/t świadczonych przez naszą firmę usług fotograficznych. Informacje przydatne dla osób, które potrzebują fotografię identyfikacyjną (paszport, prawo jazdy, dowód osobisty itp).

Bajkowefotki

Strona poświęcona informacjom n/t świadczonych przez naszą firmę usług wykonywania fotomontaży ze zdjęć.

Adres

Arcom
ul. Bieszczadzka 1b/119
38-400 Krosno

Dane kontaktowe

tel. 13 49 399 49

*) UWAGA!
Serwis paszportykrosno.pl jest własnością prywatną i nie ma żadnych powiązań z jakąkolwiek instytucją rządową lub państwową.

Built with Mobirise theme